Dezinfekce

dezinfekce

Dezinfekce

Slovo dezinfekce slýcháme v posledních měsících snad každý den, proto mít při ruce tu správnou dezinfekci je v dnešní době nejenže nezbytné, ale již samozřejmé. Vybírat můžete z celé řady dezinfekčních prostředků. Počínaje od prostředků na ruce po dezinfekční mýdla až po nezbytně nutné prostředky v gastronomii.  Všechny produkty jsou ekologicky šetrné a účinné. Nemusíte mít jakékoliv obavy. Využít je můžete opravdu kdekoliv a na všechny povrchy budou nejenže šetrné, ale budou hlavně účinné.

Jejich využití je pestré. Můžete je využít pro svoji potřebu, ale produkty jsou běžně využívány i ve zdravotnictví, potravinářství, kosmetických, kadeřnických i holičských službách. Ve všech těchto zmíněných oblastí je čistota nezbytně důležitá. Počínaje od zdravotnictví, kde je čisté a stterilní prostředí naprostou samozřejmostí až po služby, kde si určitě každý zákazník okem prohlédne, jak máte na svém pracovišti uklizeno a čisto. Pro samotnou kontrolu provedené dezinfekce můžete vyzkoušet i test pro kontrolu hygieny u gastro zařízení, kde je ta správná hygiena a dezinfekce opravdu na místě.

Apesin FOOD

Apesin FOOD

Dezinfekční čistič do potravinářství bez chlóru

Cena dávky  = 4,8 Kč

1l produktu = cca 66 dávek (15 ml)

Více informací

 

LERASEPT L420

Lerasept L 420

Dezinfekční čistič pro potravinářství bez chlóru

Cena dávky  = 1,8 Kč

1l produktu = cca 100 dávek (10 ml)

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které