utěrky

utěrky

Utěrky

Ke každému úklidu budete potřebovat i látkového pomocníka, se kterým povrchy precizně setřete. Jedná se o profesionální utěrky. S čisticími utěrkami od Microfibre Chicopee bude úklid o hodně jednodušší. Navíc jsou antibakteriální a velmi jemné, použít je můžete jak do potravinářství, tak pro osobní potřebu ve vaší domácnosti. V domácnosti není pomůcek pro úklid nikdy dost a vy tak budete rádi, že budete mít tyto pomocníky stále při ruce.

Další variantou jsou utěrky od Lavette super Chicopee, které jsou rychleschnoucí a velmi odolné. A v neposlední řadě i váš kávovar potřebuje občas trochu péče, a s tím si perfektně poradí utěrky od Coffe towel určené přímo na hygienické čištění kávovarů a parních trysek. Vychutnat si tak chuť dobré kávy není jenom o kvalitní kávě, ale hlavně  o perfektně vyčištěném kávovaru a tímto vám utěrky rozhodně pomohou.

Coffe towel

Pratelná utěrka na parní trysky kávovarů 10 ks

Cena za kus  = 8,1 Kč

10 ks v balení

Počet vyvářek v pračce= až 360x

Více informací

Opyman

Výživný regenerační krém na ruce, pro potravinářství

Cena dávky  = 0,65 Kč

100 ml produktu

Více informací

Septasan

Ekologické mýdlo na ruce do potravinářství

Cena dávky  = 0,33 Kč

1l produktu = cca 500 dávek (2-3 ml)

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které