leštění

nábytek

Leštění

Profesionální prostředky na leštění ocení každý ve své domácnosti, ale i pracovníci, kteří pracují v gastronomii, obchodu apod. Prostředky jsou ekologické, a navíc se s nimi dobře pracuje, nijak nezapáchají, což oceníte například v profesionálních kuchyních. Jedinečný čistič a leštič na nerez je přímo schválen do potravinářských provozů je vysoce odolný vůči kyselinám, proto s výsledkem budete vždy spokojeni. Navíc v této nelehké době, kdy si všichni musíme dávat pozor na čistotu je profesionální péče o vaše poklady v kuchyních rozhodně na prvním místě. Jako další produkt můžete zvolit leštěnku nerezu, jejíchž dominantou je ochrana proti otiskům prstům, využít ji můžete i do prostoru nerezových výtahů, kde se s otisky prstů setkáváme také velmi často.

V neposlední řadě stojí za zmínku ekologická leštěnka, kterou využijete na obrazovky TV, nábytek i okna. Poté už vás jakákoliv nečekaná návštěva nemůže nijak překvapit, jelikož na ní budete profesionálně připraveni. Leštění se pro vás tak stane oblíbená činnost a ne jen obyčejná rutina. To samé platí například v oboru hotelnictví, kde je leštění nábytku, oken i televizí na denním pořádku a výsledek práce musí být 100% viditelný. Přeci jen chcete, aby se k vám vaši hosté rádi vraceli a vzpomínali na příjemně naklizený pokoj ve vašem hotelu.

Optima

Ekologická leštěnka na okna i nábytek a obrazovky TV

Cena za balení  = 72 Kč bez DPH

0,5l produktu

Více informací

Vinoxin

Čistič a leštič nerezu v potravinářství

Cena dávky  = 1,5 Kč

1l produktu = cca 100 dávek (10 ml)

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které