odmaštění

odmaštění

Odmaštění

Většina zakoupených čisticích prostředků na odmaštění nesplní váš očekávaný výsledek, proto přichází na řadu skutečně profesionální čisticí produkty. Vybírat si můžete i z ekologických variant, se kterými se vám bude dobře pracovat. Nemusíte mít ani obavy ze znečištění životníhi prostředí, prostředky jsou nejenže ekologické, ale hlavně šetrné.  Čisticí prostředky nijak nezapáchají, což je velká výhoda. Existuje zde celá řada účinných produktů, které můžete zvolit, pro podlahy oceníte průmyslové čističe na silné mastnoty a nečistoty (garáže, dílny, servisy). V tomto odvětví je volba účinných prostředků velmi důležitá, jinak byste se nečistot nezbavili.

V kuchyni můžete na odmaštění vyzkoušet profesionální čistič na trouby i grilly. Dále přípravky k odstranění vodního kamene a tuků, které dokonale rozpustí další zbytky nečistoty a mastnoty. V neposlední řadě mycí prostředky na nádobí, které jsou velmi šetrné k vaší pokožce a s mastnotou na nádobí si lehce poradí. Jakékoliv další vaření, grilování se tak stane radostí a ne starostí, protože tyto profesionální prostředky si poradí opravdu s jakoukoliv mastnotou.

Grasset-plus

Odmašťující přípravek pro gastro na nerez i hliník

Cena dávky  = 0,85 Kč

1l produktu = cca 200 dávek (5 ml)

Více informací

XON FORTE

EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA GRIL A ODMAŠŤOVAČ DO KUCHYNĚ

Cena balení  = 195 Kč bez DPH

0,75l produktu

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které