mytí nádobí

mytí nádobí

Mytí nádobí

Čisticí prostředky do kuchyně, které potřebujete pro mytí nádobí. Na perfektně umyté talíře, hrce i skleničky si potřebujete vybrat opravdu skutečného profesionála. Zvolit můžete z ekologických prostředků, které jsou na mastnotu a nečistoty vysoce účinné. Jejich nezapáchající vlastnosti v kuchyni rozhodně oceníte. Profesionální, a navíc ekologický mycí gel je navíc bez chlóru a bez jakýkoliv složek, které by znečišťovali odpadní vody. A vy tak v klidu můžete umývat tolik nádobí, kolik potřebujete. Nemusí vás trápit znečišťování živnotního prostředí.

Pokud využíváte služeb myčky, neměli byste zapomenout na leštidlo. Je to nepostradatelný lešticí prostředek, který by v žádné myčce neměl chybět. Leštidlo přidá umytému nádobí ještě více na kráse. Vše bude nejen dokonale čisté, ale hlavně lesklé. Vybrat si můžete ekologické leštidlo, které je zcela bez barviv a díky obsahu kyseliny citronové má tak vynikající účinnost. U všech prostředků na mytí nádobí se jedná o koncentráty, tudíž umyjete mnohem více špinavých talířů než s běžnými mycími prostředky. Samotná volba toho správného profesionála do kuchyně vám ušetří spousty času a nádobí umývání nádobí už nebude tolik nepřijemné jako doposud.

Disoman profesionální prostředek na nádobí

Disoman

Ekologický prostředek na profesionální mytí nádobí

Cena dávky  = 31 Kč

1l produktu = cca 5 dávek (200 ml)

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které