vodní kámen

čistá toaleta

Vodní kámen

Vodní kámen a samotný boj s ním známe úplně všichni. Je to nevzhledný opakující se proces, který ve vašich koupelnách a WC toaletách nacházíte stále dokola. Tady je potřeba nasadit skutečné profesionály, kteří si s tímto neduhem snadno poradí. Například vybrat si ten správný gel na WC toaletu je základ, proto můžete zvolit ten, který ho perfektně odstraní a zbaví vaši toaletu i nepříjemného zápachu, který se díky vodnímu kameni velmi často vyskytuje a může vás tak potrápit.

Na koupelny můžete zvolit ekologický a vysoce účinný čisticí prostředek, který se dá použít na sprchové kouty, vany, umyvadla i podlahy. Výhoda je, že prostředek vytváří i ochrannou vrstvu včetně ochranného filmu proti nečistotám, a tím i dokonale chrání vaši koupelnu proti bakteriím. Vodní kámen by se něměl po použití těchto prostředků vracet a vaše koupelny i toalety tak budou zářit čistotou. velkou výhodou je, že všechny prostředky jsou ekologické, proto nemusíte mít obavy ze škodlivého účinku vůči životnímu prostředí.

Vinox-eco

Odstraní vodní kámen a tuky z dřezů a nerezových ploch

Cena dávky  = 20,1 Kč

1l produktu = cca 10 dávek (100 ml)

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které