Čistá koupelna a WC

Čistá koupelna a WC

Čistá koupelna a WC je základ v každé čisté domácnosti, ale i na pracovišti, hotelových zařízeních apod. Čisticí prostředky určené pro WC a koupelnu. Můžete si zvolit takové prostředky, které budou řešit přesnou problematiku v koupelnách i na toaletách. V případě, že se jedná o odstranění vodního kamene, přichází na řadu gel na vodní kámen, která je nejen skvělé účinný, ale je to i skvělý odvápňovač pro odstranění těžko rozpustných minerálních nečistot. Doplnit ho můžete koncentrovanou vůní určenou na WC, která vaši toaletu příjemné provoní.

Každá čistá koupelna a WC by měla být ošetřena účinnými a profesionálními přípravky. Dezinfekční čistič určený na povrchy, který myje a dezinfikuje v jednom kroku, bude tou správnou volbou pro vaši koupelnu i toaletu.Nemusíte se obávat ani škodlivosti vůči životnímu prostředí, prostředky jsou ekologicky nezávadné.

čistá toaleta

Apesin SAN

Dezinfekční čistič na povrchy bez chlóru z 1 l naředíte 65 l

Cena dávky  = 4,8 Kč

1l produktu = cca 66 dávek (15 ml)

Více informací

 

Patronal-eco

Silný a ekologický prostředek na vodní kámen

Cena dávky  = 3,2 Kč

1l produktu = cca 40 dávek (25 ml)

Více informací

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které