ČIŠTĚNÍ WC COLOU?

Powerfix gel

Powerfix-gel

Zapomeňte na čištění WC colou, použijte Powerfix-gel.

Čistý záchod jako vizitka každé domácnosti? Ano, čištění WC toalety určitě nepatří mezi oblíbené domácí činnosti. Jenže říká se, že čistota je půl zdraví a na toaletě to platí dvojnásob, proto se čištění záchodové mísy nijak nevyhnete. Vaši návštěvu totiž jen tak snadno nepřesvědčíte, že máte v domácnosti problém s tvrdou vodou, díky které se vám vodní kámen v keramické sanitě tvoří kosmickou rychlostí. Existuje však prostředek, který vám tuto práci velmi usnadní – Powerfix-Gel, který působí proti těžko odstranitelným vápenatým usazeninám a močovému kameni z WC toalet a pisoárů.

Powerfix-Gel je vysoce účinný čisticí prostředek pro čištění WC. Dokonale rozpustí všechny nejodolnější usazeniny, odstraňuje různé druhy bakterií a je vhodný i pro odstranění rzi. Po odstranění vodního a močového kamene dojde zároveň i k odstranění nepříjemného zápachu, kterému se v těchto nečistotách dobře daří. Powerfix-Gel se díky své vysoké hustotě dokonale udrží na svislých plochách toalet a pisoárů, postačí vám tak použití malého množství a vodní ani močový kámen nemají šanci.

Použití je velice snadné a zvládne ho úplně každý. Čisticí prostředek nemusíte nijak ředit, ale musíte si dávat pozor, aby nepřišel do styku s baterií, je určený výhradně pro sanitární keramiku nebo dlažbu pod ní. Powerfix-gel aplikujte do vnitřku toalety (nejvhodnější místo je hned od okraje mísy), kde ho prostřednictvím WC štětky rozetřete, kde je potřeba a nechte působit cca 10-30 minut. Poté už jen pomocí tekoucí vody z toalety odstraňte štětkou veškeré usazeniny a je hotovo. V případě, že je toaleta hodně znečištěná nebo nějakou dobu nebyla vůbec používaná a usazeniny jsou tedy mnohem rozsáhlejšího charakteru, aplikaci můžete opakovat. Popřípadě nechte působit celou noc pod vodní hladinou WC, ale nenechte zaschnout přípravek na celé míse. Prostředek je velmi kyselý, což dokazuje i jeho nízké PH, které je cca 0,5. Je na bázi kyseliny, která je také v nápoji Coca Cola, takže pokud chcete podle „babských rad“ čistit WC Coca Colou, zadržte. Cola je na pití a na WC je Powerfix-gel. S Powerfix-gelem zůstane vaše toaleta už vždy dokonale čistá a svěží.

Powerfix gel

čištění WC

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které