PRATELNÁ UTĚRKA LAVETTE SUPER – VÝBORNÝ POMOCNÍ V KUCHYNI A JINÉM ÚKLIDU

Pratelná utěrka Lavette Super – Výborný pomocní v kuchyni a jiném úklidu

Jak vybrat tu správnou, víceúčelovou a rychleschnoucí utěrku? Někdy to může být pořádný oříšek, máte nakoupené správné účinné čisticí prostředky, ale zvolením špatné utěrky nemusí být finální výsledek dle vašich představ. Pratelné utěrky Lavette Super budou pro vás tou nejlepší volbou. Proč? Jedná se o velmi odolné, víceúčelové utěrky z netkané textilie, které můžete v klidu vyprat i v pračce, vydrží vám až 40 praní/vyvařování, což je z hlediska ekonomického velká úspora. Materiál je velmi příjemný pro práci. Na jejich antibakteriální vlastnosti, včetně prevence tvorby růstu bakterií mají velkou zásluhu kombinace vláken a pojiv, která jsou v Lavette Super použity. Utěrky mají vynikající otevřenou (děrovanou) strukturu, která dokonale zajistí sběr veškeré špíny, všech nevzhledných nečistot a v neposlední řadě mají velmi efektivní savost.

brimi-uterky-chicopee brimi-lavette-chicopee-uterka

Jejich další velkou výhodou je, že je můžete bez obav použít se všemi druhy čisticích a dezinfekčních prostředků, zvolit si můžete hned z 5 různých druhů barev. A v čem spočívá tato výhoda? HACCP neboli systém analýzy rizika a stanovení kritických bodů, bude dokonalým pomocníkem k vytvoření úklidového systému, který je z hlediska bezpečnosti a prevence pro předcházení hygienických rizik naprosto nezbytný. Toto barevné kódování využívají například restaurace, nemocnice apod. Samotná volba přiřazení barev už závisí na vaší provozovně (například: modrá – prostory restauračních zařízení, zelená – prostory, kde se připravují potraviny, bílá – běžný úklid, žlutá – dezinfekce kuchyňských potřeb a červená – toalety, umývárny). Utěrky Lavette Super se mohou pochlubit i certifikací FCC – certifikace pro styk s potravinami = bezpečí pro potraviny. V restauračních provozovnách může běžně dojít k situaci, kdy dojde k přímému kontaktu s potravinami, ale nemusíte se ničeho obávat, utěrky Lavette Super za žádných okolností neohrozí jejich kvalitu. Za zmínku stojí i jejich rozměr, který je 51 x 36 cm, balení si můžete zvolit po 10 či 25 ks a věřte, že máte vystaráno na hodně dlouhou dobu, jejich kvalita a cena je totiž rozhodně bezkonkurenční.

Lavette super od výrobce Chicopee mají i příbuzné utěrky. Microfibre (dříve DuraDry), které jsou ideální na leštění.

brimi- Microfibre-duradry-chicopee-uterky-10-ks brimi-microfibre-chicopee-uterky-duradry

Coffee towel, což jsou utěrky speciálně vyrobené s vysokou tepelnou odolností do 250°C, což oceníte při čištění kávovarů a trysek na výrobu mléčné pěny párou.

brimi-coffee-towel-chicopee-kavovar brimi-coffee-towel-chicopee-uterky-10-ks

 

chicopee

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které