ČISTICÍ PROSTŘEDEK NA PODLAHY

každodenní úklid

Veriprop čisticí prostředek na podlahy – vinyl, linoleum, PVC

Veriprop čisticí prostředek na podlahy je perfektním pomocníkem pro údržbu všech vodě odolných podlahových krytin, vhodný je především pro tyto druhy podlah – PVC, vinyl a linoleum. Veriprop je čisticí prostředek na podlahy, který můžete využít pro úklid ve vaší domácnosti nebo pro profesionální úklidy velkých komerčních prostor (restaurace, kanceláře, školy, fitness centra apod.).

Všechny podlahové krytiny dokonale vyčistí a nezanechává po sobě žádné šmouhy ani mapy od schnoucí vody. Oceníte i jeho schopnost ochrany podlahy před průnikem vody a v neposlední řadě netvoří žádnou nepříjemnou pěnu, která úklidovou práci zbytečně komplikuje. V případě, že potřebujete využít podlahový mycí stroj, který pro profesionální úklid velkých prostor budete využívat velmi často, nemusíte mít obavy,

Veriprop bude pro vás tou správnou volbou. Všechny prostory, kde tento přípravek použijete, budou zářit čistotou a zároveň je krásně provoní jeho příjemná mýdlová vůně. Vzhledem k tomu, že se jedná o koncentrát, bude pro vás nejen ekonomicky výhodný, ale hlavně bude šetřit váš čas, což při každodenním úklidu určitě oceníte.

A jak tedy tento prostředek správně použít, abyste docílili skvělých výsledků? Odpovědí je dodržení správného postupu ředění. Na 8 litrů vody budete potřebovat 40 ml čisticího prostředku, což odpovídá 1 dávce z dávkovací hlavice. Budeme zde hovořit o spotřebě 0,15-0,35 ml/ m², sečteno podtrženo při pouhé jedné dávce jste schopni uklidit až 260 m², a to je opravdu hodně, nemyslíte? Plný kbelík toho krásně účinného a voňavého roztoku bude stát 7-8 Kč s DPH. Problém nenastane ani u ploch, které silně odpuzují vodu, u těchto ploch je řešení jednoduché, a to zdvojnásobení doporučeného dávkování.

Díky Veriprop čisticímu prostředku na podlahy bude pro vás mytí podlahových krytin snadnější, rychlejší a daleko účinnější.

brimi-veripropbrimi-veriprop-10-l

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které