EKOLOGICKÝ PRACÍ GEL Z NĚMECKA, KTERÝ PŘEKVAPÍ SVÝM ÚČINKEM.

praní prádla

ARENAS®-eco

Ekologický prací gel, který překvapí svým účinkem. Je to totiž profesionální produkt.

brimi-arenas-eco

Ekologický tekutý prací prášek ARENAS-eco je naprostý šampión ve světě krásně čistého a vypraného prádla. Velká výhoda tohoto prášku je, že se jedná o gel, proto se s ním snadno manipuluje, a to především díky jeho dávkovací odměrce, která je součástí láhve. Jedna odměrka se rovná 25 ml. Prášek ARENAS-eco má vynikající rozpustnost, proto se neusazuje v pračce, řešit nemusíte ani problém s případnou vlhkostí v místnosti, kde je prášek umístěn, protože zde nehrozí žádné ztvrdnutí prášku a jeho znehodnocení. Prostředek bez fosfátů, ale s enzymy je vhodný pro prací teploty od 30 do 90 °C. Díky jeho složení je univerzální, využijete ho pro praní barevného i bílého prádla, odpadá tak hromadění mnoha dalších prostředků. Nemusíte se obávat ani přidaných bělidel, tento produkt neobsahuje totiž žádné, ovšem i tak garantuje velmi vysoký stupeň bělosti.

Prací prášek – gel ARENAS-eco obsahuje jen velmi jemné vůně a je vhodný pro citlivou i alergickou pokožku (ověřeno našimi zákazníky), která v poslední době trápí řádu z nás. Vyprané prádlo příjemně voní. Tento fakt jsme ověřili také v místech (možná kombinace velmi tvrdé vody z vlastní studny), kde používání běžných prášků z drogérií (opravdu mnoho druhů se za léta vyzkoušelo) mělo vždy po krátké době neblahá efekt na prádlo v tom smyslu, že ihned po vyprání bylo cítit jak „zatuchlé ponožky“. S Arenas-eco je to vše v pořádku a prádlo příjemně voní i bez aviváže. Profesionální prací gel z Německa – Arenas-eco si oblíbíte.

Kdo z vás, se při praní prádla neobjede například bez aviváže, nemusí si zoufat, protože prášek můžete kombinovat s dalšími produkty ARENAS®. Arenas-soft je jemná profesionální aviváž, která lehce a příjemně voní.

Evropská značka Ecolabel? Ano, s touto uznávanou značkou ekologicky šetrných produktů se prací prášek ARENAS-eco může pochlubit. Vaše prádlo bude po vyprání dokonale čisté a v neposlední řadě i bez zátěže k životnímu prostředí. Máte-li domácí čističku odpadních vod, je Arenas-eco výbornou volbou. Bakterie v čističce si tímto produktem nezabijete.

EU_Ecolabel2_01

Jak tedy prací prášek správně použít, abyste docílili co nejlepších výsledků? Odpověď je jednoduchá, oddělit prádlo podle barvy (bílé/barevné), dodržet doporučenou teplotu praní pro prádlo a hlavně řídit se doporučeným dávkováním*. Podle zkušeností našich zákazníků i nás samotných vypere jedna dávka (odměrka) i velmi špinavé montérky z dílny.

 

* Doporučené dávkování pro pračky s maximální hmotností 5 kg

  Lehké znečištění Normální znečištění Silné znečistění Předpírka
Tvrdost vody 1 (<1,5 mmol / l) 1,5 dávky 2 dávky 2,5 dávky 1,5 dávky
Tvrdost vody 2
(1,5 – 2,5 mmol / l)
2 dávky 2,5 dávky 3 dávky 1,5 dávky
Tvrdost vody 3
(> 2,5 mmol / l)
2,5 dávky 3 dávky 3,5 dávky 2 dávky

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které