ČISTICÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY VE SVĚTĚ GASTRONOMIE

VÝČEP

POTŘEBUJETE KVALITNÍ ČISTICÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY DO PROFESIONÁLNÍCH KUCHYNÍ A GASTRO PROVOZOVEN? HLEDÁTE LEVNOU DEZINFEKCI, KTERÁ JE ÚČINNÁ?

Naše prostředky, které vám nabízíme, působí na zákazníky v gastro provozech mnohem lépe. Jak? V okamžiku, kdy hosté vstoupí do vaší restaurace, si udělají obrázek o tom, jak se u vás budou cítit a jim bude chutnat jídlo, které se právě připravuje v kuchyni. Host se zaměří na to, co vidí nebo cítí, a právě tyto první vteřiny jsou nejdůležitější pro získání spokojeného a stálého hosta. Všichni přeci stojíte o to, aby si strávníci vychutnali skvělý kulinářský zážitek, kterému předchází pocit naprosto čistého a voňavého prostředí bez chlórového odéru.

Samotná frekvence častého úklidu v těchto provozovnách, by měla vést k tomu si život trochu ulehčit, nemyslíte? Vzhledem k tomu, že naše čisticí, dezinfekční virucidní prostředky jsou ve většině případů koncentrované, oceníte určitě značnou finanční úsporu, kterou vám přinesou. Zpravidla používaná koncentrace je mezi 1-5 %. Dokážete si představit, kolik získáte dávek naředěním jednoho litru koncentrátu? Řekneme vám to přesně – u dezinfekce Lerasept L 420 z 1 l získáte 100 l roztoku, který je velmi podobný běžně používaným dezinfekcím bez chlóru, ovšem má dvě hlavní výhody. Dezinfekční účinek je rychlejší proti plísním, bakteriím i virům. A hlavně cena – za 0,5 l litru roztoku zaplatíte pouhé 2 Kč proti běžným prostředkům, kde se pohybuje cena v maloobchodní prodejně 80-130 Kč (dezinfekce bez chlóru v drogériích).

Z pouhého 1 litru čisticího prostředku – Torvan -koncentrátu získáte přibližně 40 dávek (záleží na druhu prostředku). Znamená to, že vám stačí 25 ml na 8 litrů vody, a tímto umyjete cca 250 m², což odpovídá malé sportovní hale (jedna dávka vyjde na 100-400 m2).

Naše čistící a dezinfekční prostředky jsou vysoce kvalitní a profesionální, a proto si dokáží poradit s odmaštěním stolů, pracovních desek, kuchyňských sporáků, digestoří, stěn i podlahových krytin. Použít se dají i na plochy, které jsou v přímém kontaktu s potravinami, tudíž se nemusíte obávat znehodnocení potravin kontaminací nevhodnými chemikáliemi. Všechny čistící a dezinfekční prostředky jsou bez chlóru, zápachu a šetrné k rukám, což jistě ocení zejména váš personál. V neposlední řadě jsou některé s certifikací Ecolabel, ekologicky šetrné. Tyto vybrané ekologické prostředky jsou opravdu účinné. Testujeme je se svými zákazníky, než je vybereme do nabídky. Díky koncentrátům šetříte zemi nekonečně přibývajícími plastovými odpadky. Shrnuto, podtrženo, s našimi koncentrovanými čisticími a dezinfekčními prostředky pro vás nebude problém mít dokonale čistou provozovnu, kam se hosté budou rádi vracet.

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které