BIOFINDER – TEST KVALITY PROVEDENÉ DEZINFEKCE

Jak zjistit jestli jsme dezinfikovali správně?

Jednoduchým nástrojem je Biofinder. Přípravek, která během 30 sekund odhalí, jestli jsou na povrchu přítomny mikroorganismy nebo je povrch dobře dezinfikovaný. Tento test se velmi hodí v kuchyních a potravinářských oblastech.

Nastříkáte prostředek Bio finder na povrch a pokud se v tekutině začnou tvořit malé bublinky, značí to problém. Pokud tekutina zůstane nezměněná, tedy s oranžovým průhledným vzhledem, je dezinfekce plochy provedena správně. Za 30 sekund tak zjistíte, zda je povrch bez mikroorganismů, plísní a bakterií.

Tento test je ideální do potravinářství, je to jednoduchý nástroj, který se stal oblíbeným v kuchyních a jídelnách, kde je potřeba odhalovat čistotu ploch, kde se připravuje jídlo a manipuluje se s potravinami.

biofinder

Snadné odhalení biofilmů a kontaminace mikroorganismi, bakteriemi a plísněmi, např. původci onemocnění z potravin jako Listeria monocytogenes, Salmonella spp., Escherichia coli,Staphylococcus aureus a Cronobacter sakazakii nebo způsobující kažení potravin – Pseudomonas spp. Jemně rozprašte BioFinder na povrch ze vzdálenosti 10 až 15 cm a po aplikaci povrch vizuálně kontrolujte po dobu 30 sekund. Pozitivní reakce (kontaminace mikroorganismy) vyvolává pěnění ve formě bílých mikro-bublin, které jasně kontrastují s původní oranžovou barvou produktu. Reakce je viditelná nejméně 10 minut díky viskózní povaze Biofinderu. Při negativní reakci se po uplynutí jedné minuty nevytváří mikro-bubliny, což ukazuje, že povrch není kontaminován. Nakonec povrch řádně opláchněte vodou. Pro použití produkt neřeďte. Netřepat. Aplikujte na povrchy po čištění a dezinfekci. Při pozitivní reakci opakujte v zasažených oblastech sanitaci. Zabraňte vystavení přímému slunečnímu světlu a vysokým teplotám (>55°C), aby se zabránilo tepelnému rozkladu. Skladujte při teplotách do 20 °C. Podle stávající legislativy se nepovažuje za nebezpečný pro životní prostředí.

#brimi #brimicistidla #cistidla #dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce
#lerasept #cormen #tana #apesin #stockmeier #kiehl #biofinder #itram #testdezinfekce #ucinnostdezinfekce #kontrolahygieny
#brilantneciste #ciste #eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #potravinarstvi
#dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #dezinfekcesanity #dezinfekcekoupelny #dezinfekcekancelare

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které