ALKOHOLOVÉ DEZINFEKCE DO POTRAVINÁŘSTVÍ

VÝČEP

ALKOHOLOVÉ DEZINFEKCE DO KUCHYNÍ JE POTŘEBA VYBÍRAT PODLE TOHO, ZDA JSOU SCHVÁLENÉ PRO POTRAVINÁŘSKÉ PROVOZY.

Ne všechny alkoholové dezinfekce mají stejné použití a to z toho důvodu, že mají různé složení. Vybrat alkoholové dezinfekce vhodné do kuchyní je možné podle doporučení výrobce a schválení pro potravinářský průmysl.

Některé rychlé alkoholové dezinfekce obsahují složky, které mohou zůstávat na povrchu, kam budeme dávat potraviny. Bezoplachové dezinfekce mohou mít také tento název a zákazník se může domnívat, že se jedná o bezoplachovou dezinfekci ze všech ploch. Bohužel mnohdy mají příměs například kvartérních amoniových sloučenin, které se musí oplachovat. V kuchyních potom “bez oplachu” neplatí. Dezinfikovat bez omytí nelze, pokud zůstávají na ploše zbytkové látky po dezinfekci.

JAKOU DEZINFEKCI NEMUSÍM OPLACHOVAT?

Pro dezinfekci kuchyně je jednoduchým řešením používat Lerasept FP 408. Tato extra rychlá alkoholová dezinfekce neobsahuje žádnou další příměs a je proto zcela BEZOPLACHOVÁ i v potravinářství. Lerasept FP 408 obsahuje pouze alkoholové složky, které se zcela odpaří a nezůstanou po ní žádná rezidua (zbytky) na povrchu. Lerasept FP 408 je vhodná dezinfekce bez omytí vodou u všech ploch, na něž bude použita. Jedná se o baktericidní, fungicidní a virucidní dezinfekční prostředek.

  • skutečně bezoplachová dezinfekce
  • extra rychlá dezinfekce během 15 sekund (proti HIV, HBV, HCV, chřipkové viry, koronaviry). Dezinfekce je účinná také proti koronavirům způsobujícím covid-19.
  • neoplachuje se ani z povrchů určených pro potraviny, odpaří se

Lerasept FP 408 750ml-dezinfekce do potravinářství a kuchyní-rychláalkoholová bezoplachová dezinfekce-brimi

RYCHLOST DEZINFEKCE:

Lerasept FP 408 dezinfikuje povrch již během 15 sekund a jen se nechá odpařit. Poté můžete jít na povrch s potravinou a nemusíte se obávat, že by se jídlo kontaminovalo zbytky dezinfekce. Dezinfekce u potravin tak nebude problém. Dezinfekce proti virům působí již během 15 sekund. Proti bakteriím a plísním také působí během 15 sekund. Proti kvasinkám je doba působení 180 sekund.

ÚČINNOST BEZOPLACHOVÉ ALKOHOLOVÉ DEZINFEKCE:

Lerasept FP 408 je virucidní dezinfekce s omezeným virucidním účinkem. To znamená že působí proti virům, tedy se jedná o efektivní ničení virů způsobující onemocnění Covid-19. Tato alkoholová dezinfekce je účinná navíc proti bakteriím, kvasinkám a plísním.

PROČ VYBÍRAT RYCHLOU BEZOPLACHOVOU ALKOHOLOVOU DEZINFEKCI DO KUCHYNĚ?

Jestliže chceme jíst zdravě, musíme se dívat i na doporučení a složení dezinfekcí a čisticích prostředků, které by mohly dělat naopak zle. Budete-li tedy dezinfikovat kuchyně a jídelny,rychlá občerstvení či zmrzlinové stánky a zmrzlinové stroje, zvolte bezoplachovou alkoholovou dezinfekci Lerasept FP 408. Alkoholové dezinfekce jako např. Anti-covid obsahují příměs peroxidu a glycerolu. Složení Lerasept FP 408 je čistě alkoholové.

Protože se dezinfekce zcela odpaří a nesmyje se do odpadních vod, lze uvažovat, že jde o “ekologickou” dezinfekci vhodnou pro čističky odpadních vod

#brimi #brimicistidla #cistidla #brilantneciste #ciste #lerasept #leraseptfp408 #lerasetphd #hd #408 #420 #leraseptl420
#stockmeier #kiehl #cormen #cleamen #tana #apesin #biofinder #cidclean #isolda #isoldadezinfekce
#eko #ekocistidla #efektivniekologie #tochces #koncentrat #dezinfekcenaruce #alkoholovadezinfekcenaruce #dezinfekcnigelnaruce #dezinfekcnimydlo
#dezinfekce #desinfekce #alkoholovadezinfekce #ekologickadezinfekce #dezinfekcevpotravinarstvi #dezinfekcedokuchyne #cistenizmrzlinovehostroje
#dezinfekcesanity #dezinfekcekoupelny #dezinfekcekancelare #covid19 #virucidnidezinfekce #dezinfekceprotivirum
#bezoplachovadezinfekce #anticovid #prostredkykcov #cistenicov #cov

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Další články

JAK SNADNO A EKOLOGICKY OČISTIT GRIL

GRILOVACÍ ROŠTY JE VHODNÉ DOBŘE OČISTIT EKOLOGICKÝM PROSTŘEDKEM JAKO JE XON-FORTE. Xon Forte je sprej na čištění grilu. Přípravek Xon-forte je ekologický a málo které