Úklidové pomůcky

Čisticí úklidové pomůcky

KOBRA - logo

Odolné – teplotní, chemická stálost. Vydrží až 40x déle než běžné pomůcky. Násady, držáky mají životnost až 10 let. Možnost dokoupit náhradní díly. Účinnost pomůcek – kartáče drží tvar štětin, nevypadávají, nedrolí se. Efektivní ekologie – celková finanční úspora s ohledem na ekologickou šetrnost.
Na produkty Kobra se nevztahují slevy.
Produkty Kobra budou zasílány odděleně od čisticích prostředků.
Dopravné je na Kobru jednotné pro všechny zásilky 128 Kč.

Certifikáty vhodnosti úklidových pomůcek pro potravinářské provozy a testy kvality. Program KOBRA splňuje nejpřísnější normy, prohlášení a směrnice požadované EU i legislativou České republiky. Pro HACCP, u potravinářů také IFS, BRC apod.

Vyberte si z extra kvalitních úklidových pomůcek, smetáků, gumových košťat, podlahových stěrek, plastových kartáčů na teflon, kbelíků s víkem na potraviny, násad na smetáky, lopatky, kopisty a karty na těsta, které odpovídají vhodnosti pro váš HACCP. Kobra kartáče si oblíbíte, protože vám budou dobře sloužit při úklidu a čištění mnoho let. Naše profesionální úklidové pomůcky už jen tak nedáte z ruky, jelikož vám život velmi ulehčí. Ocení je i vaši zaměstnanci, kterým se bude lépe pracovat s kvalitní úklidovou technikou. Pořídit si úklidové pomůcky od nás je jednoznačně výhrou a úspěchem ve světě úklidů.